Kreativní tým pro obalový design

S obaly každý z nás přijde do styku denně. My jsme si pro ně však vypěstovali zvláštní vášeň. Jsme kreativní tým pro obalový design a propagační grafiku. Vytváříme obalový design kreativním přístupem, dáváme si záležet na čistotě designu, jeho přehlednosti a názornosti, důraz klademe na pochopení baleného produktu. S klienty trávíme hodiny otevřenou diskuzí nad společnými nápady. Můžete se spolehnout na naši perfektní znalost grafiky a kreativních procesů, typografie, tiskových technologií i předtiskové přípravy. Pracujeme vždy svědomitě a pečlivě, nic nešidíme, plníme termíny a dohody. Stále se posouváme dopředu a zlepšujeme.
Věříme, že jedině tak můžeme být v obalech opravdu dobří.

Dlouhé roky jsme získávali zkušenosti s designem v zaměstnáních, později také v teple svých domovů, až jsme se v roce 2020 spojili v jednu pracovní skupinu nezávislých profesionálů, kreativní tým pro obalový design. Jelikož jsme malý a nezávislý tým, patří mezi naše přednosti flexibilita, přímé jednání bez prostředníků a osobní přístup.

Design obalů nás baví a bude nám potěšením právě s Vámi spolupracovat.

Ondřej Štětina
Ondřej Štětina

hlavní kreativní grafik a manažer týmu

Jakub Tomša
Jakub Tomša

kreativec, ilustrátor, logař

Kristýna Hriadelová
Kristýna Hriadelová

grafička, ilustrátorka, DTP

Dále jsme v kontaktu s dalšími externisty, se kterými spolupracujeme v případě akutní potřeby navýšení kapacity nebo specifických požadavků. Mezi oblasti působení externistů kromě grafického designu patří např. webdesign a kódování webů, animace a video, fotografování nebo marketingové poradenství.